تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
·٠•روشن ترازآسمان•٠· - --^اسممونو گذاشتیم مسلمون...؟^--

·٠•روشن ترازآسمان•٠·

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه . . .

آدم بعضی وقتا بعضی چیزا رو میشنوه که واقعا نمیتونه جلوی عصبانیتشو بگیره...تو کلوب دیدم یه عکسی رو گذاشتن و مطلبی راجع بهش نوشتن گفتم منم تو وبلاگم بذارم که واقعا بفهمیم ماها چه جور آدمایی هستیم...هزینه ی ساخت دربهای حرم مطهر کاظمین که افتخارش رو به مردم زنجان دادن شده سه میلیارد ریال...
اما به نظرتون وقتی سقف خونه های گلی می ریزه رو سر خونواده ها...یا افرادی هستن که اونقدر ضعیف و ناتوان شدن که حتی کسی حاضر نیس مراقبشون باشه و خونه ی سالمندا هم قبول نمیکنه و هستن خانومایی که به خاطر پول حاضرن تنشون رو به حراج بذارن...نگین میتونن کارای دیگه بکنن نه اصلا...بازم هرکاری می کنن که فقط زنده بمونن اما خیلی وقتا چاره ی دیگه ای ندارن...ولی شاید شما جای اونا بودین خیلی کارای دیگه هم می کردین زود قضاوت نکنیم...
حرفام سر اینه که خب قبول ما یه عمر پادشاهی های آن چنانی داشتیم و متمدن زندگی کردیم اما مگه این چیزا دلیل میشه که هزینه ها این جوری صرف شه...؟ توهین نیس اما واقعا اونایی که همچین حرمی دارن خودشون راضین؟ خود امامامون راضین به این کارا...؟ اسلام اینه؟مسلمون اینه؟داریم پز می دیم که ما ملت اسلامی و ...؟
اصلا ما هی بگیم مقاله بنویسیم نامه بنویسیم و خیلی کارای دیگه...کو گوش شنوا...؟کی توجه می کنه...؟چرا باید وضعمون اینجوری باشه...؟درسته من سنم این حرفا رو ایجاب نمی کنه و به قول خیلیا این فضولیا به من نیومده اما میخوام بدونم کی مسئوله...؟حرفامونو به کی بگیم...؟
چقدر باید امام زمان رو قسم بدیم که برگرده...؟اصلا فکر نمی کنیم اینجوری باعث رنجش خاطر ایشون می شیم...؟کو انسان و انسانیت...؟
امام علی (ع) در نهج البلاغه میفرمایند:
((خداوند روزى تهیدستان را در ثروت اغنیا واجب نموده؛ تهیدستى گرسنه نماند جز با منع ثروتمند و خداوند والامقام گرسنگى فقیران را از ثروتمندان بازخواست خواهد كرد))
خیلی ها بعد این مطلب کامنت گذاشتن که چرا به عروسی های میلیاردی توجه نمی کنین و اشتباهه این حرفا یا مثلا امامامون نیاز ندارن و این وظیفه ی ماست...من تو تکذیب حرفاشون میگم که بچه های دعا فروش فال فروش چه میدونم خیلی بحثا هس اما حضرت علی (ع) چی میگن...؟کسی که این بحث رو راه انداخته جز حرف اماممون چیز دیگه ای گفته...؟


نوشته شده در 1391/02/8 ساعت 14:56 توسط شَـــــــــبـــنـَــم نظرات |


Design By : Pichak