تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
·٠•روشن ترازآسمان•٠· - اینجا ایران است! صدای جمهوری اسلامی ایران!!!

·٠•روشن ترازآسمان•٠·

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه . . .

از نـفـریــن ِ مـظـلــومــــ ، بـپــرهــیــز !

زیـرا وی به دعـا حـق خـویـش را از خـدا میـخواهـد ،

و خــ ــدا ، حـق را از حـقــ ـدار ، دریــغــــ نــمـیــدارد ... پیامبراکرم(ص)


اینجا ایران است!
جایی که دولت می خوابه...!جایی که پیرزن ها و پیرمرد ها با زور بازوشون(!) نون شبشونو بدست میارن! جایی که جوون مملکت آرزوی عروس یا دوماد شدن و داشتن خونواده ی شاد و رفاه اونها رو می ریزه تو جوب کنار خیابون! جایی که کوچولوی مملکت گل می فروشه چسب زخم می فروشه و غذاشو از بین آشغالا پیدا می کنه!
محمد مرسی یکی از همین نمک نشناسای لاشخور...! رئیس جمهور جدید مصر چند روز قبل در دستوری جدید ورود اتباع عراق و ایران را به این کشور ممنوع اعلام کرد! مسخره بازی نیس؟! همینمون کمه افغانستانم عمله رو واسمون تحریم کنه!!اینجا ایرانه! دولت خوابه! نه که خواب باشه! اونجوری بیدار میشه...خودشو به خواب زده...وگرنه ...!بهترین راه حل! ساده ترین راه حل! 
چندتا قشر از جامعه رو تحت نظر داشته باشیم! بخدا وضع جامعه انقد خوب میشه اختلاس میلیاردی و فروختن کیلو کیلو مرغ به مردم گوش دراز(!) بالفرض دولت! و همه چی حل میشه و یادمون میره همشون!
مثلا فوتبالیست ها و بازیگرا یه کم تحریم شن! نمیشه آقای دایی بجای پورشه سمند سوار شه! یا فلان بازیگر تو خونه ی به اون بزرگی و گرونی نشینه؟! یا همین حاجی گیرینوف های عزیز رکورد سی بار حج رو نزنن؟!
درضمن یه مسئله ای هس...چطور لفظ عیسی و موسی  رو میگی عیسا و موسا! باید ثروت ملی و سرمایه ی ملی رو بگیم ...!شما بگین!
پس نتیجه این که همه خوابن!من ملت که واسه یه انتخابات اون همه شورش و مرده و زندونی تحویل دادم اما واسه اختلاس لام تا کام حرف نزدم دولتی که واسه رئیس مجلس حق اعتراض به زمین خواریش نداره...دولتی که نمیتونه بعضی مفت خورا رو حذف کنه و خودشم سفره ی رنگین  پهن می کنه...این شد ملت من!شد...اینجا ایران است!صدای جمهوری اسلامی ایران! صدایی که خفه ش می کنن! جمهوری که مردم گرسنه ن! اسلامی که گشت ارشاد و خیابونا و دخترا مثل بازی کامپیوتری شدن! ایرانی که مرز پرگهره اما...!


******************************
بعدها نوشت:این تصویر مربوط به نخستین نشست «هم اندیشی خبرنگاران زن جهان اسلام» است که روز ۲۳ تیرماه با حضور بیش از 1200 زن از جهان اسلام در مجموعه «اریکه ایرانیان» در تهران برگزار شد.

مردم ایران باید برای مرغ کیلو 7000 تومن تو صف واستن اونوقت این مفتخورا با پولی که حق ماست تو کشور ما میچَرَن
بعنوان یک ایرانی که سهمی از این پولا داره راضی نیستم...


+ وبلاگ دیگه آپ نمیشه...بدخواه خیلی دارم...متاسفانه بزرگترین حامی وبلاگ کنار کشید...به خواست ایشون دیگه ادامه نمی دم...حرف زیادیم برای گفتن نمونده...فقط اینکه تورم و بی دینی و این چیزا بیداد می کنه...از همه ی اونایی که میومدن و می رفتن و ...ممنونم...شاید کامنتای این پست هم جواب داده نشه...آخه ممکنه رمز عوض شه! اینجوری تهدید شدم...فکر خودم نیستم فکر سیستم و زندگی و خونواده و این چیزام...اگه برام دردسری درست شه اونا بیشتر اذیت میشن...آدم اجیر می کنن وبلاگ و منو نابود کنن! جالبه! خیلی برام جالبه! 
از این به بعد روبازدیدای وبلاگ بیداری افکار و کیفیت و تازگی مطالبش بیشتر کار می کنم...با همون آدرس بیداری هم کامنت می ذارم...تو موفقیتم سهیم باشین!
با آرزوی یک دنیا سلامتی و برکت و خلوص ایمان برای همه ی بازدیدکنندگان!

نوشته شده در 1391/04/29 ساعت 14:45 توسط شَـــــــــبـــنـَــم نظرات |


Design By : Pichak