تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
·٠•روشن ترازآسمان•٠· - - - تحدی!!- -

·٠•روشن ترازآسمان•٠·

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه . . .

به گزارش گرداب، عناصر فرقه وهابیت در اطراف قبرستان بقیع در مدینه کتابی موهن علیه مقدسات شیعیان به زبان فارسی در میان زائران ایرانی توزیع می‌کنند.

عناصر فرقه وهابیت اخیرا در اقدامی موهن، کتابی را ‌در بین زائران ایرانی مدینه توزیع می‌کنند که در آن گستاخی‌های وقیحانه‌ای علیه اهل‌بیت عصمت و طهارت‌علیهم‌السلاممطرح شده است.

در این کتاب که نام آن "دروغ بزرگ" است، روایات و اعتقادات شیعیان درباره صدیقه طاهره حضرت زهراسلام‌الله‌علیها و امام زمان‌عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف با استفاده از روایات مجعول وهابیت مورد تمسخر و فحاشی قرار گرفته است.

‌این کتاب که به زبان فارسی منتشر شده، فقط شیعیان ایرانی که برای سفر حج عازم عربستان سعودی شده‌اند را مورد هدف قرار داده است.

این عناصر وهابی با خودروهای ارگان‌های رسمی حکومت آل‌سعود معمولا در ساعات منتهی به زمان برگزاری نماز جماعت در مسجدالنبی، در اطراف بقیع اقدام به توزیع این کتاب در بین زائران ایرانی می‌کنند.

هنوز مسئولان ذیربط ایرانی به این اقدام موهن عربستان سعودی واکنشی نشان نداده‌اند.

توزیع این کتاب که در چندین قطع مختلف چاپ شده، همزمان با تشدید آزار و اذیت زائران ایرانی در اماکن زیارتی عربستان صورت گرفته است.


خب خوندیم! شنیدیم! وشاید هم دیدیم...!
اما خودمون هم می دونیم اینجور مسائل به این راحتیا حل نمیشه! ما فعلا درگیر مسئله ی حجاب هستیم نه توهین به مقدسات دیگه!!!!
رهبر معظممون میگن: ترس همه از ایران اتمی نیست از ایران اسلامی است!
اما کو حفظ ارزشهای اسلامی؟ مثلا یک نمونش رو ببینیم!:
تو قرآن اشاره به تحدی شده یعنی اگر سوره و یا آیه ای رو مثل آیات قرآن بیاریم در الهی بودن قرآن شک ایجاد میشه! خوشبختانه یا متاسفانه بیکار هم نبودند و بنده به مطلب زیر درجایی برخوردم!

مسلمین میگن که نمی توانیم آیاتی مثل قرآن بیاوریم.
اما ما ادعا داریم که می توانیم بهتر و انسانی تر از آن را بیاوریم !
-------------------------------------------------------------------
آیه 123 سوره بقره
ای کسانیکه ایمان آورده اید، کافرانی که نزد شمایند را بکشید! تا در شما درشتی و شدت را بیابند. و بدانید که خداوند با پرهیزکاران است!

آیه ما ! :
ای کسانی که ایمان آورده اید ، به کسانی که به شما ایمان نمی آورند ستم و تعدی نکنید تا در شما روح برابری و برادری را بیابند و همانا خدا با انسانهای پاک سرشت است.


می دونم الان خیلی از آدما این حرفا رو قبول دارن و واسه خودشون آیین جدیدی درست کردن چون این مطلب لایک و کامنت خیلی داشت اما خدایی کی جوابشو می ده؟ اونی که این مطلب رو می ذاره و اونایی که لایک می کنن چرا نمی فهمم آیه 123 بقره این نیست اصلا!  چرندیات ذهنشون رو به اسم آیه ی قرآن رواج میدن و یکی دیگه میاد میگه من از شریعتی بدم میاد؟!! جناب از این و اون بدت نیاد از توهین به قرآنت دفاع کن! 
آخه خواهر من برادر من که این آیه رو برای تحدی آوردی روح برابری و برادری رو با اون مغز جلبکیتون از کجا میارین؟ قرآن همه جا میانه رو هست اونجایی که به پیامبر میگه مهربون نباشی از پیشت میرن اونجایی که حق الناس و خدمت به خلق الله و اینا رو میگه همسایه رو عزیز میشماره... شما اصلا تفسیر این آیه ی مثلا 123 بقره رو خوندی؟  میدونه واسه چی خدا این خشونت رو اعلام داشته؟
+دوستانی که می خواید نظر بدید من نمیدونم این کدوم آیه ی قرآنه و تفسیرش چیه؟و خدا دلیل این خشونت نسبت به ایمان نیاورده ها رو چی گفته...یکی منو راهنمایی کنه!این کدوم آیه س تو قرآن؟؟؟

نوشته شده در 1391/04/2 ساعت 19:22 توسط شَـــــــــبـــنـَــم نظرات |


Design By : Pichak