تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
·٠•روشن ترازآسمان•٠· - - -دیش ماهواره کدوم سمته؟!- -

·٠•روشن ترازآسمان•٠·

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه . . .

به نظر من یکی از مشکلات فاحش کشورمون در زمینه ی تهاجم فرهنگی برنامه های ماهواره ای هستن که متاسفانه به اندازه ی مسئله ی حجاب یا دیگر موارد از اون یاد نمیشه.البته حق میدم!چون اکثرا وبلاگ نویسای اعتقادی سیاسی تو خونشون این هیولا رو ندارن و واقعا نمیدونن توش چیا هس! اما من میخوام به دو مورد از کانال های اون اشاره کنم که مخاطب زیادی داره و توهین هاشم جالب توجهه!
از کانال Farsi 1 بگم!این کانال با پخش سریال هایی از کشور های آمریکا و کره ی جنوبی و دیگر موارد جذب مخاطب بیشتری نسبت به بقیه داشته! البته کانال زمزمه هم به تازگی رفیق شفیق این کانال شده!


شعارهمیشگی!همیشه آشنا، همیشه با شما!

این کانال با پخش سریال هایی باعث افزایش بی بند و باری و مسائل غیر اخلاقی از جمله همجنس گرایی و ... شده!متاسفانه طلاق هایی هم بخاطر برنامه های این کانال داشتیم!به هر حال عوامل صهیونیستی در صددند که با نمایش سریال های بی مفهوم باعث غفلت و به خواب کردن قشری از جامعه و بویژه قشر خانم های خانه دار بشن و هم چنین برنامه های تلوزیون کشورمون رو مسخره جلوه بدن!(ناگفته نماند افرادی هم هستن که بر این باورند که در سریال های خودمون هم گرفتن زن دوم یا صیغه و چشم چرانی و در کل از این برنامه ها داریم!بی جا هم عرض نمی کنن و بنده بیشتر از این وارد بحث سیاسی نمی شم!)
یکی از سریال هایی که از این کانال پخش می شد سریال همسان بود.ماجرای این سریال رو جدا موندن دو عاشق گمشده بود!
نکته ی جالب این موضوع اینه که جداییشون بخاطر اسلام بود! دختری که خانواده ی مسلمون و اهل مراکش داشت معشوقه ی پسر مسیحی بود و خانواده ی مثلا مسلمون دختر به زور دادنش به یه پسر که مثلا مسلمون بود!و پس از مدت های مدید بالاخره...!


تصویری از این سریال که بیانگر موضوع و مسائلش هس!
من نمی دونم کجای این دختره مسلمون بود!!


ترس دختری از خانواده ی مذهبیش و حجاب از روی ترس اون، نوع حجاب دخترا،تحریف سخنان اسلام و قرآن،رقاص های بدحجاب و عیب ندانستن آنها توسط خوانواده های مذهبی،خوردن مشروب و مجاز دانستن آن،داشتن پنهانی کاباره ها توسط اشخاص مذهبی،ازدواج های مکرر(!)،خواندن قرآن با لحن بسیار بد،اجبار و در کل افراط و تفریط در این سریال از جمله توهین های آن به دین اسلام بود.و حتی مستهجن ترین سکانس های این فیلم نمیدونم چرا مصادف با شب های محرم بود!!!


ازتنها چیزی که خوشم میاد اتحاد و صمیمیت مجری هاشه!!

در کانال من و تو هم شاهد توهین هایی به ملت ایران و در کل اسلام هم هستیم.برای مثال کلیپ ها و تصاویری از سوتی هایی ایران رو برای این کانال میفرستن و اونام با آب و تاب دو تا میذارن روش و نشون میدن! یا مثلا برنامه ی جنجالی بفرمایید شام کلی سوژه برای گفتن داره یکیشم همجنسگرایی یا توهین به اسلام و ایران هست! مطمئنم هیچکدوم از علاقه مندان و مخاطبان این کانال از گذشته ی مجری های این برنامه با خبر نیستن! پیشنهاد می کنم راجع به کسایی که مخاطب ویژه شون هستن اطلاعاتی کسب کنن!درصورت نیاز از خود بنده هم سوال کنن جواب میدم!مثلا افشای مسائل محرمانه ی این کانال توسط مجری باسابقه رها اعتمادی و توضیحات بسیار دقیق و صریح ایشون در وبلاگ شخصی شون طی بوجود اومدن مشکلاتی از جمله مشکلات مالی با مسئولین این کانال!


تصویر رها اعتمادی مجری سرشناس و دهن لق کانال!

به نظر اینجانب به جای این که بیان دیش ماهواره رو بگردن و توقیفش کنن و خیلیا قایمش کنن،واقعیت ها رو بهشون نشون بدن!گرچه بنده خودم عادت به ارشاد اطرافیان دارم با وجود اینکه نرود میخ آهنین در سنگ ولی خب وجدانم راحته که چیزی رو که باید میگفتم رو گفتم و حق امر به معروف و نهی از منکر به گردنم نیست اما بعضیا چطور؟! این حق به گردنشون نیست؟!

شبی نوشت ها:
+به دلایلی مثلا جلوگیری از فیلتر شدن وبلاگ و عدم وجود مجوز از سوی دوستانم و همچنین خشک شدن قلم فضولی نویسنده از گفتن مطالب بیشتر معذوریم!

+اون گوشه کد حمایتی رو شمام بذارین.منظورم اونایی هس که واقعا حامی هستن!
+شخصی تحت عنوان تیم جمجمه های سیاه مخالف با مطالب ولاگ اینجانب هستن. و هم چنین تهدید به هک و از بین بردن سیستم بنده کردن! ازشون درخواست می کنم دلایلشون رو برام ذکر کنن.شاید دلایل منطقی و شایان توجهی دارن!
+جایزه ای به آقای رضا قاسمی نویسنده ی وبلاگ☺♥لبخند زندگی♥☺ به علت ذکر دسته گل جدید وبلاگ تعلق می گیره!البته بستن راست کلیک به دلیل هدر نرفتن قلمم بود.چون اینا رو خودم می نویسم. کپی پیست نیستن.اما بفیه کپی کردن...!یه جنبه ی تفننی هم داشت!!!
+شب لیله الرغائب ما رو فراموش نکنین!


نوشته شده در 1391/03/4 ساعت 17:01 توسط شَـــــــــبـــنـَــم نظرات |


Design By : Pichak