تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
·٠•روشن ترازآسمان•٠· - - - بالاخره چی شد؟!- -

·٠•روشن ترازآسمان•٠·

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه . . .

یکی از بحث های جالب در یکی از وبلاگ های قدیمی و پرمحتوای یکی از دوستان که متاسفانه الان حذف شده...بحث سر شطرنج و نظر اسلام و مراجع بود!
احادیث از امام صادق و امام رضا داریم که شطرنج رو کلا حرام اعلام کردن.نمیدونم تو زمون ایشون شطرنج به چه صورت بوده اما...نظر مراجع متفاوته.مثلا یا به کل حرام اعلام کردن یا طبق احکام ثانویه درصورت نبود برد و باخت حرام نیس! جالبه والا! امام علی فرمودن:نگاه کردن به جام شراب حرام نیست.خوردن شراب حرامه.نگریستن به بازی شطرنج دو نفر حرامه چه رسد به خود بازی شطرنج! همینطور از امامان دیگه هم چنین احادیثی داریم...
از دوستی شنیدم صفحه ی شطرنج باعث هیبنوتیزم منفی میشه! یکی از ابزار های اصلی برای تسخیر جن و ارتباط با شیطان صفحه شطرنجی است همانطورکه میدونین کف معبد سلیمان نبی شطرنجی بود و این بخاطر تسخیر جن های شیطانی برای گمراه نکردن انسانها بود و در اون زمان بیشترین رواج این کار بود که سلیمان به دستور خدا اونا  رو به سلابه گرفت!

 

راجع به نشانه های فراماسونری شطرنج به دلایلی صحبت نمی کنم!

اما موزیک و ترانه چطور؟!
جایی خوندم که خداوند متعال خطاب به پیامبر فرمودن: من تو رو نازل کردم تا فلان کار را بکنی و فلان چیز فلان باشد...این وسط جمله ی "مردم رو از آلات ضرب و موسیقی دور کنی" توجه منو جلب کرد! براستی دلیل این کلام چیه؟! از نظر مراجع آهنگی که فرد رو از حالت طبیعی خارج کنه حرامه! از طرف دیگه آلات ضرب هم حرامه! اما آهنگ هایی داریم در وصف مولایمان ولی عصر و ائمه و...؟!
♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫ ♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫
♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫ ♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫
یک مثال دیگه!
فردی رو می شناسم(درهمسایگیمون!) که ایشون با دو خواهر تنی ازدواج کردن! و این دو خواهر به خوبی و خوشی و بصورت مسالمت آمیز با هم زندگی میکنن! از نظر اسلام مگه ازدواج با خواهر همسر حرام نیست؟!
پس تو جامعه ی ما احکام اسلام بالاخره رعایت می شه یا خیر؟!
بحث اینه که بعضی احکام در جامعه ی امروزی تغییر یافتن...مثلا شطرنج یا موسیقی...!اما من ازدواج حرام و اجازه ی دفاتر ثبت ازدواج و طلاق و مجاز بودن و نبودن و...؟!نفهمیدم؟! پس یعنی ممکنه شطرنج و موسیقی هم حال و روزش مثل این مورد سوم باشه؟!
بعدها نوشت:یا مثلا نمونه ی بارز تراشیدن موی صورت! آقایون باید طبق موازین اسلامی از سه تیغ کردن خودداری کنن!اصن یه وضی!(از بیانات و اشارات یکی از دوستان!)


+ ببینید من این پست رو به عنوان یه سوال شخصی گذاشتم! بررسی کردم اما بدون نتیجه گیری...نمی دونم واقعا چی درسته چی نادرست.لطفا با دلایل منطقی بنده رو قانع کنین.نظر اسلام هم ذکر شه.منو مواخذه نکنین فقط این موضوع رو برام روشن و حلاجی کنین.ممنون میشم دوس عزیز!
+ارتداد شاهین نجفی از جانب آیت الله مکارم شیرازی و آیت الله گلپایگانی!(اینم ذکر شد دوستان که منو کشتین چرا نگفتم! دیگه چی می خواین؟!)
+دستگیری سیزده نفر از جاسوسان سازمان موساد توسط گروه (والا دقیق اسمش یادم نیس!)گمنام امام زمان (عج)!(بازم بگم؟!)
+
از لطف یکی از دوستان در راستای پیشرفت افکار و اعتقادات بنده پیشاپیش متشکرم!(قراره از این به بعد بشه!واسه همین!)
+با یه پست خوب منتظر باشین!

نوشته شده در 1391/02/24 ساعت 23:02 توسط شَـــــــــبـــنـَــم نظرات |


Design By : Pichak