تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
·٠•روشن ترازآسمان•٠· - - - از فرش به عرش یا از عرش به فرش...؟!- -

·٠•روشن ترازآسمان•٠·

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه . . .

بعضی وقتها آدمها از فرش به عرش میرن و بعضیا از عرش به فرش...! این تیتر پست جدیده اما صحبت اصلی این نویسنده ی فضول(!)که شدیدا دنبال دردسر می گرده(!)،سراینه که ...!(معلوم نیس شاید باز دنبال دردسر گشته ولی مطمئنا جایزه ای در کار نیست!)
اونایی که از عرش به فرش می رسن احتمالا گرفتار عقده یا ... شدن وگرنه امکان نداشت شخصیت برجسته ی خودشونو زیر سوال ببرن.به نظر بنده این چیزها ریشه در فرهنگ داره که پیوند نامحسوس و برخی مواقع بسی محسوس به فرهنگ غرب داره.ایراد از خودمونه!چطور؟! خب اعتقاداتمون ضعیفه.فقط بلدیم از اسلام و جامعه ی اسلامی ایراد بگیریم و بگیم دولت اینه و ولایت فقیه مانعه و اینا! در تکذیب چنین بیاناتی باید عارض بشم که ای کسانی که در جامعه ی اسلامی زندگی می کنید!بدانید و آگاه باشید که اگر ولایت فقیه هنوز زنده است به برکت لطف ایزد منان سپس لطف ولی عصر(عج) می باشد و اگر الطاف این بزرگوار نبود...؟؟؟
نمونه ی این الطاف موفقیت کشور در کشف منبع گاز در دریای خزر که از زبان دکتر احمدی نژاد شنیدم تا ده سال نیاز کشور رو رفع میکنه!
و اما بحث اونایی که از اون بالا افتادن پایین! نمونه ی اینم:...!
خانم زهرا امیر ابراهیمی یکی از بازیگران "سابق کشورمون" با تکذیب انتساب کلیپ غیراخلاقی و در استدلال خروج خودش از ایران ادعای گریز از واکنش های شدید مردم به این مسئله کرد.با چنین بیاناتی ایشون رو به عنوان گزارشگر بنگاه خبرپراکنی انگلیس پذیرفتند.(ماشالا به قلمم و بیاناتم!به نظرتون میتونم علوم قضایی یا حقوق بخونم؟!)


باحجابش خشگلتر نیس؟!

طبق شواهدی که از استخدامی های بی بی سی فارسی داریم اکثر چنین افراد یا گریختگان و یا رانده ها و بالاخص عقده ای های بودند که از دست دادن شهرت ارزش سابقشون براشون غیرقابل باوره!
و یا خانم گلشیفته ی فراهانی که نه تنها باعث آزردگی خاطر پدر،بلکه اسباب یادآوری وجود انسانهای بی ارزشی همچون آقای وثوقی هستن من جمله بی آبرویی سینمای ایران در رابطه ی آقای وثوقی با اشرف و گرفتن طلاق خانم گوگوش از همسر اولشون و طلاق وی پس از اطلاع از رابطه ی ایشون با آقای داریوش اقبالی و نیز ...(مثل اینکه زیادی وارد جزئیات شدم) و ناگفته نماند از خانم تهمینه ی میلانی و ... و اینکه خانم فراهانی حیفت نشد از بابت فیلم میم مثل مادر؟!دلت واسه خودت نمی سوزه؟!حاضری یه بار دیگه بشینی و این فیلم رو با فیلمای الانت ببینی؟!
و چنین است تصاویر بی حجابی برخی بازیگران و گذشته ی سینما و فساد و...
خب با این توصیفات تلاش روز افزون برخی افراد و ریشه کن شدن مفسدین(اشاره به دارآویخته شده چندی از آشوبگران به دستور...) و هم چنین اشاره به سخن زیبای آقای رئیس جمهور که در سال هشتاد و هشت فرمودن علفهای هرز باغچشون رو از ریشه در میارن و چنین گشت...!

و معرفی یکی از زیباترین مدل های فرانسه که با عنایت خدا به اسلام و مسلمین گرویدند و اینک به گفته ی خودشون به آرزوی کودکی شون رسیدن...یعنی پرستاری!چطور؟! ایشون به کمک و پرستاری از آسیب دیدگان روستاهای دورافتاده ی  افغانستان می پردازن...! و من الله توفیقوووووی خشگل من"فا بیان"+بعد ها نوشت به دلایلی حذف شد!

نوشته شده در 1391/02/17 ساعت 18:17 توسط شَـــــــــبـــنـَــم نظرات |


Design By : Pichak