تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
·٠•روشن ترازآسمان•٠· - - - عروسک صهیونیسم- -

























·٠•روشن ترازآسمان•٠·

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه . . .

جاستین بیبر در راستای پروژه مقدس نمایی خود وقاحت را از سر گذراند و این بار تصویری به اصطلاح از خود مسیح را بر پشت پای چپ(!) خود حک کرد. این خالکوبی سومین خالکوبی بیبر پس از حک کردن نام مسیح به حروف عبری بر بدنش به هنگام حضور در اسرائیل در آوریل سال گذشته میلادی است. پیش از این هم در سال 2010 یکی از دوستان یهودی خانواده جاستین نام همسر حضرت موسی را روی پای جاستین حک کرده بود.



از نماد گرایی جاستین هم بشنویم یا ببینیم(شنیدن کی بود مانند دیدن؟!ببینیم...!)



مثل اینکه جاستین تو کلوب همجنسگرایان ایرلندی خونده و هم چنین  وی تو راهپیمایی همجنسگرایان تورنتو هم شرکت داشته! جاستین تو مصاحبه با مجله ی Rolling Stone گفته: همجنسگرا بودن یک تصمیم(!) است و پذیرش این مسئله نباید کسی را بیازارد!
( مثل اینکه قوم لوط دوباره باید دچار عذاب بشن...البته ناگفته نماند تا جایی که من میدونم پیامبرا کلام پیامبر قبلی رو کامل میکردن و حضرت موسی و حضرت عیسی هم بالطبع مخالف بودن پس این خواننده با خالکوبی های مذهبی چی میگه؟!من که نفهمیدم!)



جاستین دیداری با رئیس ستاد مشترک آمریکا هم داشته و به ژنرال مایک مولن قول داده دفعه دیگه که برای انسان دوستی و صلح(واقعا؟!) بخواد بخونه از سربازان ارتش آمریکا تو موزیک ویدئوش استفاده کنه!  البته تا اون موقعی که رکوردش تو کشتارعام افغانستان و پاکستان شکسته باشه!و ژنرال هم ابراز خرسندی کردن!



بحث ها و تصاویر زیادی درمورد عروسک پولساز صهیونیسم هست اما حرفهای مهمتری برای گفتن هست...جاستین عزیز!تو هنوز اول راهی...میتونستی مثل سامی یوسف بخونی که نفرین کسی پشتت نباشه و بازیچه ی دست این و اونم نباشی...حیف موهای زیبات نیس که حتی اونم سوژه ی صهیونیست ها شده؟!اون کنسرتی که جوونا و بالاخص دخترای اسرائیلی توش بخاطرت گریه میکردن و تو براشون رایگان خوندی،حق فلسطینی ها بود...حق اونایی که زیر تفنگ صهیونیست ها غریبانه،وحشیانه آسیب می بینن و کشته میشن...به خودت بیا یه بارم که شده به دور و ورت نگاه کن...تویی که میتونی انقدر راحت کارای صهیونیستی بکنی پس میتونی کارای ضد صهیونیستی هم بکنی...پس چرا خودتو اسیر دست کسایی کردی که به ریشت میخندن؟! حداقل آقای جاستین ژست الکی نگیر و روراست باش...اینم نمیتونی؟!


Justin look at this! : Your muslim fans Pray for Palestine not Israel


+بعدها نوشت:من واقعا نمیدونم به این یکی چی بگم...خیلی وضعیتش خرابه!


+از اینکه بیاید و نظراتتون رو بگید و ناگفته ها رو ذکر کنید ممنون میشم...هرگونه اظهار نظر در هر موردی مجاز است!



نوشته شده در 1391/02/14 ساعت 13:10 توسط شَـــــــــبـــنـَــم نظرات |


Design By : Pichak