تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
·٠•روشن ترازآسمان•٠· - - - برج ساعت،جغرافیای آسمانی کعبه را شکست - -

·٠•روشن ترازآسمان•٠·

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه . . .

این روزها یکی از سوژه های مورد بحث جهان اسلام و شیطان پرستی،ساخت هفت برج مرتفع شش برابر بزرگتر از ساعت بیگ بن در لندن در کنار کعبه هست که بلندترین برج "برج هتل"نامیده شده و از این هفت برج فقط ساخت دو برج اون تکمیل نشده که (متاسفانه) تا پایان مهر افتتاح میشه.این برج ها از مرتفع ترین های ساخت بشرهستن که حجاج به ناگاه توجهشون از کعبه رو به خودشون جلب میکنن.کارگرهای عرب با تلاش بی وقفه ی خودشون طی ده سال این برج ها رو بنا گذاشتن.


گفته شده که نماد گونیا و پرگار کنار درش به وضوح دیده می شود و این برج هتاد و دو طبقه است یعنی نماد قدرت فراماسون ها و بنا به گفته ی نوسترآداموس که 2012 رو آخر دنیا میدونه اون وقت سایه ی این برج بر روی مکه می افته یعتی تسلط شیطان بر خدا...(نعوذ بالله...)
ابراج البیت نام هتلی مجلل در مکه، عربستان سعودی است. سازندگان ساختمان شرکت مجموعة بن لادن السعودیة (متعلق به خانواده اسامه بن لادن) است. معمار آن شرکت دار الهنداسه است. این بنا نمادی از ساختمان مربوط به دوره بابلی هاست.
دلیل اینکه این برج به برج شیطان معروفه اینه که این برج ساعت مکه شبیه ابلیسک و برج موردور فیلم ارباب حلقه هاست. علامت تک چشم در قسمت بالای "الله اکبر" قرار گرفته و تک چشم همان نماد تک چشم ارباب حلقه ها...و منعکس شدن نور از این تک چشم که خود یکی از نمادهای فراماسونری است.ساخت این برج به گونه ای هست که وقتی در شب،نور ماه به این هلال بتابه،روی دیواره ی کعبه شکلی مانند چشم درست میشه...

این فقط گوشه ای از اطلاعات بود اما واقعا پشت پرده چیه؟چرا می خوان بازه ای از زمان جدیدی رو با شروع ماه مبارک رمضان بوجود بیارن؟اگه این ها نشانه هایی از شیطان پرستی هست پس چرا دارن با نوشتن لفظ جلاله ی "الله" و حتی "الله اکبر"و"لا اله الا الله"و ... رو فریب کاری می کنن؟اصلا چرا نام خدا رو اونجوری حک کردن؟خب ...گیرم یونسکو و بقیه از شیطان پرستی پیروی می کنن پس سازمان های تحت نظارت مسلمونا چرا سکوت کردن؟ چرا شیطان پرستا علنی نمی کنن؟چرا...؟
بزرگترین
سوالم اینه...دلیل این همه سکوت خدا چیه؟چرا ابراهیمی نمیاد و به این ها تبر نمیزنه...؟نکنه سال 2012 بلایی بدتر از اینا قراره به سراغمون بیاد؟واقعا خدا چرا سکوت کرده...؟

+امیدوارم بتونم تو پست بعدی راجع به سال 2012 مطلب خوبی ارائه بدم...

نوشته شده در 1391/02/11 ساعت 20:51 توسط شَـــــــــبـــنـَــم نظرات |


Design By : Pichak