تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
·٠•روشن ترازآسمان•٠· - - - نشونه گیری حجاب!- -

·٠•روشن ترازآسمان•٠·

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه . . .

امروز داشتم تو خیابون قدم می زدم که یه آن صحنه های بسیار عجیبی رو دیدم!شایدم من بی اهمیت بودم و توجه نکردم...توی شهر کوچیک ما عجیبه! راستش دخترایی رو دیدم که ...!خدا شاهده انقدر ناراحت بودم که نشد حرف دلمو نزنم...من واقعا همچین صحنه هایی رو...نمیگم ندیدم اما دقت نکردم...وقتی فلسفه ی حجاب استاد مطهری رو می خوندم واقعا حجاب رو زیبا نقد کرده بودم اما دوس دارم نظر دیگران رو هم ببینیم...
نظر آلفرد هیچکاک :
« هیچکاک » فیلمساز مشهوری است . وی می گوید : « من معتقدم که زن هم باید مثل فیلمی پر هیجان باشد . بدین معنی که ماهیت خود را  کمتر نشان دهد و برای کشف خود ، مرد را به نیروی تخیل و تصور زیادتری وا دارد . باید زنان پیوسته همین شیوه رفتار کنند . یعنی کمتر ماهیت خود را در معرض نمایش قرار دهند نشان دهند و بگذارند مرد برای کشف آنها بیشتر به خود زحمت بدهد . زنان شرقی تا چند سال پیش به خاطر حجاب و نقاب و روی بندی که به کار می بردند خود به خود جذاب می نمودند و همین مساله ، جاذبه نیرومندی بدانها می داد . اما بتدریج با تلاشی که زنان این کشورها برای برابری با زنان غربی ازخود نشان می دهند ؛ حجاب پوششی که دیروز بر زن شرقی کشیده شده بود ، از میان می رود و همراه آن از جاذبه جنسی او هم کاسته می شودنمی دونم این تصویر از کجا گرفته شده اما واقعا حرفی برای گفتن نمی ذاره...!
خب گیرم یکی مخالفه با این مسئله ی حجاب لااقل حرمت اون محجبه ها رو نگه دارن...!جای حرفی نیست واقعا...!

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران وبه نقل از رادیو فرانسه:
در ویرجینیای آمریكا طرحی در سال سوم راهنمایی برای جدا كردن دختران از پسران در كلاس درس در دست ازمایش است . چون آموزگاران پی برده اند كه دختران بخصوص در ریاضیات و علوم بدون حضور پسران راحت تر به نظر می رسند.
به گفته آموزگاران ، دختران در كلاسهای  مختلط برای آنكه مورد تمسخر وانتقاد پسرها قرار نگیرند كمتر در بحثها شركت می كنند. در حالی كه در غیاب پسرها بهتر و راحت تر به سوالات جواب می دهند. ظاهر نتایج اولیه این آزمایشها رضایت بخش بوده است.

به گفته آموزگاران بخصوص دختران خجول در كلاسهای دخترانه راحت تر هستند اما انجمنهای متعددی از جمله انجمن ملی زنان آمریكا با این طرح به مبارزه برخاسته است و آن را جدایی و تبعیض جنسی فاحشی می داند.
خب...وقتی جمهوری اسلامی همچین موقعیتی رو در اختیار ما می ذارن پس چرا استفاده نمی کنیم...؟ تمام این چادرهای اندامی و دانشجویی و...تهاجم فرهنگیه...دشمن دید با حجاب و اعتقادات مبارزه می کنیم دست گذاشت رو همون...با نقطه ضعف نشد ضربه بزنه با نقطه قوت میخوریم...کو رزمنده ی واقعی؟
+اگر تمایلی به دونستن مطالب بیشتری داشتین به وبلاگ مطالب جالب راجع به حجاب(بیداری افکار-حجاب و عفاف شبستر) مراجعه کنین.


نوشته شده در 1391/02/9 ساعت 18:59 توسط شَـــــــــبـــنـَــم نظرات |


Design By : Pichak